Намінацыя “Літаратурная творчасць”
|
|
узроставая катэгорыя 11-13 гадоў
|
|
№ п/п
|
Прозвішча, імя, імя па бацьку / узрост удзельніка
|
Назва работы
|
Аб’яднанне па інтарэсах / педагог
|
Установа адукацыі
|
Месца
|
1
|
Гарчарык Глеб Вітальевіч / 12 гадоў
|
Верш “Хатынь”
|
“Прэс-лайт” / Ізотава Галіна Сяргееўна
|
ДУДА “Цэнтр творчасці, турызму і экскурсій дзяцей і моладзі г. Жодзіна”
|
1
|
узроставая катэгорыя 14-16 гадоў
|
1.
|
Саўко Ягор Дзянісавіч / 15 гадоў
|
Верш “Яскравы мір маіх пачуццяў”
|
“Творчая майстэрня” / Шэвель Вольга Аляксандраўна
|
ДУА “Вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа № 1 імя П.І. Купрыянава г. Жодзіна”
|
1
|
2
|
Шалак Паліна Аляксандраўна / 16 гадоў
|
Верш “Прысвячэнне”
|
Герасімовіч Аксана Іванаўна
|
ДУА “Сярэдняя школа № 4 г. Жодзіна”
|
1
|
3
|
Малахоўская Марыя / 14 гадоў
|
Верш “Мая Радзіма”
|
Медзвядок Яна Сяргееўна
|
ДУА “Сярэдняя школа № 2 г. Жодзіна”
|
3
|
Намінацыя “Мастацкая фатаграфія”
|
узроставая катэгорыя 4-6 гадоў
|
1.
|
Жураўкіна Ксенія / 5 гадоў
|
“Мой родны кут, мая Радзіма”
|
Рабая Валянціна Пятроўна
|
ДУА “Яслі-сад № 16 “Светлячок” г. Жодзіна”
|
1
|
2.
|
Сідараў Арсеній / 5 гадоў
|
“Самы лепшы горад на Зямлі!”
|
Васільева Святлана Міхайлаўна
|
ДУА “Яслі-сад № 22 “Чароўны” г. Жодзіна”
|
2
|
узроставая катэгорыя 11-13 гадоў
|
1.
|
Гаравая Маргарыта / 13 гадоў
|
“Беларусачка”
|
Зыц Наталля Сцяпанаўна
|
ДУА “Сярэдняя школа № 6 г. Жодзіна”
|
1
|
2.
|
Ізмайловіч Соф’я / 12 гадоў
|
“З камандай да пабеды”
|
“Жывапіс” / Пухлякова Юлія Паўлаўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
2
|
Намінацыя “Выяўленчая дзейнасць”
|
узроставая катэгорыя 4-6 лет
|
1.
|
Вярбіцкая Аліса / 5 гадоў
|
“З матулей гуляем па роднай зямлі”
|
Фралова Вольга Сяргееўна
|
ДУА “Яслі-сад № 16 “Светлячок” г. Жодзіна”
|
1
|
2.
|
Хралянкоў Арсеній / 5 гадоў
|
“Курган славы”
|
Неўская Святлана Аляксандраўна
|
ДУА “Дашкольны цэнтр развіцця дзіцяці г. Жодзіна”
|
2
|
узроставая катэгорыя 7-10 гадоў
|
1.
|
Рэзнік Яраміра / 10 гадоў
|
“Сяброўства ў Бежавежскай пушчы”
|
“Хобі-лэнд” / Міхаленя Таццяна Вітальеўна
|
ДУДА “Цэнтр творчасці, турызму і экскурсій дзяцей і моладзі г. Жодзіна”
|
1
|
2.
|
Мінец Сафія / 7 гадоў
|
“Беларусы – светлыя людзі”
|
“Хобі-лэнд” / Міхаленя Таццяна Вітальеўна
|
ДУДА “Цэнтр творчасці, турызму і экскурсій дзяцей і моладзі г. Жодзіна”
|
2
|
3.
|
Іваноў Вячаслаў / 4 гады, Іваноў Раман / 8 гадоў
|
“Бусел на даху – мір на зямлі”
|
Іванова Наталля Вячаславаўна
|
ДУА “Яслі-сад № 16 “Светлячок” г. Жодзіна”
|
3
|
4.
|
Шэвердава Арына / 9 гадоў
|
“Дзякуй за мірнае неба”
|
Мажайская Вікторыя Васільеўна
|
ДУА “Сярэдняя школа № 2 г. Жодзіна”
|
3
|
узроставая катэгорыя 11-13 гадоў
|
1.
|
Малахоўскі Данііл / 12 гадоў
|
“Якая ты цудоўная, радзіма”
|
Пузына Алена Уладзіміраўна
|
ДУА “Сярэдняя школа № 2 г. Жодзіна”
|
1
|
2.
|
Шубаро Дар’я / 13 гадоў
|
“Жыхар Белавежскай пушчы”
|
“Хобі-лэнд” / Міхаленя Таццяна Вітальеўна
|
ДУДА “Цэнтр творчасці, турызму і экскурсій дзяцей і моладзі г. Жодзіна”
|
1
|
3.
|
Канавальчык Насця / 13 гадоў
|
“Мая Радзіма”
|
“Кампазіцыя” / Пугач Святлана Аляксандраўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
1
|
4.
|
Жарнасек Аляксандр / 13 гадоў
|
“Гонар Беларусі”
|
“Мастацкая майстэрня” / Касьміна Алена Андрэеўна
|
ДУДА “Цэнтр творчасці, турызму і экскурсій дзяцей і моладзі г. Жодзіна”
|
1
|
5.
|
Альхімовіч Арына / 12 гадоў
|
“Захапленне”
|
Бружас Святлана Анатольеўна
|
ДУА “Сярэдняя школа № 6 г. Жодзіна”
|
1
|
6.
|
Рачанская Ганна / 12 гадоў
|
“Я родным краем ганаруся”
|
Цыбулька Таццяна Пятроўна
|
ДУА “Сярэдняя школа № 5 г. Жодзіна”
|
1
|
7.
|
Абжавала Надзея / 13 гадоў
|
“Беларусь – мой дом”
|
“Цудоўная палітра” / Пяцькова Наталля Анатольеўна
|
ДУА “Сярэдняя школа № 9 г. Жодзіна”
|
1
|
8.
|
Купрыянава Ксенія / 14 гадоў
|
“Наша спадчына”
|
“Кампазіцыя” / Пугач Святлана Аляксандраўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
1
|
9.
|
Веялка Анастасія / 12 гадоў
|
“Прыгажосць роднага краю”
|
Бружас Святлана Анатольеўна
|
ДУА “Сярэдняя школа № 6 г. Жодзіна”
|
2
|
10.
|
Новікаў Станіслаў / 13 гадоў
|
“Гісторыя маёй краіны”
|
“Цудоўная палітра” / Пяцькова Наталля Анатольеўна
|
ДУА “Сярэдняя школа № 9 г. Жодзіна”
|
2
|
11.
|
Віту-Смаргуноў Кірыл / 11 гадоў
|
“Помнік Купрыянавым”
|
“Юны мастак” / Прыходзька Крысціна Іосіфаўна
|
ДУДА “Цэнтр творчсці, турызму і экскурсій дзяцей і моладзі г. Жодзіна”
|
2
|
12.
|
|
|
|
|
|
13.
|
Музычкіна Ганна / 11 гадоў
|
“Беларусачка”
|
“Жывапіс” / Пухлякова Юлія Паўлаўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
3
|
14.
|
Шлыковіч Віталіна / 12 гадоў
|
“Беларусь”
|
“Юны мастак” / Прыходзька Крысціна Іосіфаўна
|
ДУДА “Цэнтр творчсці, турызму і экскурсій дзяцей і моладзі г. Жодзіна”
|
3
|
15.
|
Карнюшка Ксенія / 12 гадоў
|
“Купальская ноч”
|
“Жывапіс” / Пухлякова Юлія Паўлаўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
3
|
Намінацыя “Дэкаратыўна-прыкладная творчасць”
|
узроставая катэгорыя 7-10 гадоў
|
1.
|
Рэзнік Яраміра / 10 гадоў
|
“Сімвал Белавежскай пушчы”
|
“Хобі-лэнд” / Міхаленя Таццяна Вітальеўна
|
ДУДА “Цэнтр творчасці, турызму і экскурсій дзяцей і моладзі г. Жодзіна”
|
2
|
2.
|
Пугач Вера / 9 гадоў
|
“Жыхар леса”
|
“Кампазіцыя” / Пугач Святлана Аляксандраўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
2
|
узроставая катэгорыя 11-13 гадоў
|
1.
|
Лазюк Марта / 13 гадоў
|
“Мы – беларусы”
|
“Дэкаратыўна-прыкладное мастацтва Беларусі” / Караленка Наталля Аляксандраўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
1
|
2.
|
Самсонкіна Сафія / 13 гадоў
|
“З легендаў і казак былых пакаленняў”
|
“Папірус” / Міхайлоўская Крысціна Віктараўна
|
ДУДА “Цэнтр творчасці, турызму і экскурсій дзяцей і моладзі г. Жодзіна”
|
1
|
3.
|
Самойленка Алеся / 11 гадоў
|
“Узор беларускай душы”
|
“Папірус” / Міхайлоўская Крысціна Віктараўна
|
ДУДА “Цэнтр творчасці, турызму і экскурсій дзяцей і моладзі г. Жодзіна”
|
1
|
4.
|
Крэнць Марыя / 13 гадоў
|
“Белая капліца”
|
“Дэкаратыўна-прыкладное мастацтва Беларусі” / Караленка Наталля Аляксандраўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
2
|
5.
|
Разумовіч Маргарыта / 11 гадоў
|
“Жураўліная пляска”
|
“Кампазіцыя” / Пугач Святлана Аляксандраўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
2
|
узроставая катэгорыя 14-16 гадоў
|
1.
|
Ляшковіч Таццяна / 14 гадоў
|
“Трусікі беларусікі”
|
“Дэкаратыўна-прыкладное мастацтва Беларусі” / Караленка Наталля Аляксандраўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
1
|
2.
|
Трыгубовіч Ганна / 15 гадоў, Давурцава Дар’я / 14 гадоў
|
Дыптых “Народныя святы”
|
“Дэкаратыўна-прыкладное мастацтва Беларусі” / Караленка Наталля Аляксандраўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
1
|
3.
|
Кулакова Кіра / 14 гадоў
|
“Пасхальная радасць”
|
“Дэкаратыўна-прыкладное мастацтва Беларусі” / Караленка Наталля Аляксандраўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
2
|
4.
|
Казлоўская Анастасія / 15 гадоў
|
“Зімні лес”
|
“Імітацыя вітража” / Пухлякова Юлія Паўлаўна
|
ДУА “Гімназія № 1 г. Жодзіна”
|
3
|
узроставая катэгорыя 4-6 гадоў
|
1.
|
Канановіч Нэллі / 5 гадоў
|
“Нішто не забыта, ніхто не забыт”
|
“Грамацейка” / Крынка Анастасія Віктараўна
|
ДУА “Яслі-сад № 3 “Церамок” г. Жодзіна”
|
3
|
Намінацыя “Анімацыйны фільм”
|
узроставая катэгорыя 4-6 гадоў
|
1.
|
Краучанка Марыя / 5 гадоў
|
“Родная Беларусь”
|
Паскробка Наталля Міхайлаўна
|
ДУА “Яслі-сад № 8 “Каласок” г. Жодзіна”
|
3
|
узроставая катэгорыя 7-10 гадоў
|
1.
|
Федорына Аліса / 9 гадоў
|
“Світанак»
|
“Прэс-лайт” / Ізотава Галіна Сяргееўна
|
Дзяржаўная ўстанова дадатковай адукацыі “Цэнтр творчасці, турызму і экскурсій дзяцей і моладзі г. Жодзіна”
|
2
|
|
|
|
|
|
|
|